KONST / Litografier / Färglitografi 12422093
nr 1242 2093
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Kvinna i solen. Signerad, numrerad 183/260. Motivet: 39x52
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:40:47
17/3 18:19:05
18 mar